wampirzy lifting

wampirzy lifting, jest metodą z zakresu medycyny estetycznej, polegającą na wstrzyknięciu w ciało pacjenta pacjenta osocza pozyskanego z jego własnej krwi. Metoda ta stosuje oczywistą umiejętność organizmu do regeneracji.

Wampirzy lifting – na czym polega

Przed rozpoczęciem przeprowadzenia wampirzego liftingu bierze się krew od pacjenta, i po pewnym czasie odwirowuje w wyjątkowej maszynie, tak aby oddzielić osocze. Na miejsce zabiegu nakłada się krem znieczulający. Po pewnym czasie osocze wprowadzane jest procedurą mezoterapii igłowej, a więc za pomocą iniekcji. Wolno je wprowadzać na większym obszarze lub mniejszym. W miejscu nakłucia aktywizowane są procesy odnowy, w następstwie tego między innymi łączenie włókien kolagenowych. Dzięki czemu cera staje się wyraźnie jędrniejsza, gładsza oraz bardziej naprężona.
Jednak zazwyczaj wampirzy lifting przeprowadzany jest jako zabieg odmładzający, nie ma ścisłej reguły, która mówiłaby, w jakim wieku przeprowadzić wampirzy lifting ma on dodatkowo działanie ochronne.

Osocze bogatopłytkowe

jak żadna inna substancja , działa stymulująco na komórki skóry. Pacjenci nagminnie badają, czy jest bolesny. Nie jest najprzyjemniejszy, bo preparat podaje się głębiej. Pomimo tego jest skuteczny w wielu problemach, nie tylko cery twarzy i przy łysieniu mówi doktor, anestezjolog oraz lekarz medycyny , jakiego pytamy o elementy tego zabiegu oraz możliwe efekty.

Biostymulacja skury

za pomocą osocza bogatopłytkowego wyzyskuje zdolności komurek do regeneracji. Dzieje się tak, dzięki działaniu własnych czynników wzrostu komórek macierzystych, które są zawarte w osoczu. Stosując je dopuszczamy sygnał komórkom własnego organizmu oraz uruchamiamy je do rewitalizacji. Płytki krwi wspierają fibroblasty do zawiązywania nowego kolagenu, pobudzą celi macierzyste do namnażania oraz wspierają proces zawiązywania nowych naczyń krwionośnych.

ITH
solv

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.