Ginekomastia Wrocław

Jeśli potrzebujecie zrealizować zabieg powiększania piersi oraz równomiernie pozbyć się nadmiaru tłuszczu z miejsc, gdzie znajduje się go za wiele. Polecamy skorzystać z nowatorskiej metody podnoszenia biustu tłuszczem osobistym.
Wskutek pionierskiej technologii, która została poddana drobiazgowym badaniom klinicznym, można zwiększyć biust autologicznym tłuszczem, bez wykorzystania implantów piersi.

Fachowcy

Specjalista od nosów niezawsze po mistrzowsku ulepszy brzuch. Fachowiec od implantów piersi niezawsze przeprowadzi znakomitą rekonstrukcję po mastektomii. Warto przeznaczyć czas na znalezienie specjalisty w tej części ciała, która ma być korygowana. Tu mnóstwo czynników wpływa na maksymalnie satysfakcjonujący efekt finalny.

chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna

często bywa jednym rodzajem walki z defektami urody oraz wiążącymi się z nimi kompleksami. Wykreowaliśmy śmiałą filozofię postępowania, starając się harmonijnie powiązać medycynę i sztukę. Dzięki pasji i zaangażowaniu spełniamy marzenia, przywracamy pewność siebie i poprawiamy jakość życia wielu osób.

ITH
solv

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.