Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę naszego domu

Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę naszego domu. Ich podstawową funkcją jest zapewnienie bezpieczeństwa domownikom i odcięcie od czynników zewnętrznych.
Drewno od zawsze służy człowiekowi jako surowiec budowlanyjak i ozdobny. Różnorodność struktury jak również odcieni sprawia, że wszelaki artykuł stworzony z tego surowca jest jedyny w swoim rodzaju a także niepowtarzalny. Produkty wykonane z drewna nadają pomieszczeniom klasy, szyku, elegancji oraz indywidualnego charakteru.
Firma Agmar od 20 lat wytwarza drzwi drewniane zewnętrzne. Nasze produkty cechuje wzmocniona konstrukcja oraz wysokiej jakości drewno, co gwarantuje solidność na długie lata. W naszej ofercie znajdują się zarówno drzwi zewnętrzne jak również wewnętrze. Ponadto jesteśmy polską firmą oferującą produkty w konkurencyjnej cenie przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych.
Produkcja w zgodzie z naturą
Produkty, które Państwu proponujemy wytwarzane są w naszym tartaku z wysokiej jakości drewna. Podczas złożonego procesu produkcji nie tylko przeprowadzamy kontrolę jakości na każdym etapie a także staramy się troszczyć się o środowisko naturalne. W tym celu nasza suszarnia zasilana jest przez energię odnawialną pozyskiwaną z farmy wiatrowej. Dodatkowo do malowania drzwi używamy jedynie farb ekologicznych.
Szeroki wybór wysokiej jakości produktów
W naszym katalogu znajdą Państwo na ogół wybierane modele drzwi o różnorodnym wzornictwie wykonanym dzięki innowacyjnej technologii 3D. Oferowane przez naszą firmę produkty są trwałe, eleganckie tudzież dostępne w szerokiej wersji kolorystycznej. Proponujemy Państwu drzwi drewniane zewnętrzne płytowe, dwuskrzydłowe oraz ramiakowe i ponadto drzwi przeznaczone do użytku wewnętrznego. Staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlatego na specjalne życzenie wyposażamy drzwi w dodatkowe atestowane zamki jak również perfekcyjnie dopasowane wkładki oraz klamki spełniające Państwa oczekiwania.
Dodatkowe akcesoria
Firma Agmar to nie tylko dobre drzwi drewniane ale także rozmaite dodatki. Naszym Klientom oferujemy klamki, gałki tudzież szyldy w różnych stylach a także kolorach, co umożliwia wystylizowanie idealnej kompozycji. W naszej ofercie znajdują się dodatkowo ościeżnice, wizjery, progi oraz inne akcesoria niezbędne do wykończenia drzwi każdego pomieszczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy również produkty wykonywane wedle indywidualnego projektu.
Dystrybucja w kraju a także za granicę
Drzwi a także dodatki związane ze stolarką drzwiową wytwarzane poprzez firmę Agmar dostępne są w wielu miastach południowo-wschodniej Polski. Kompletna lista sklepów oferujących nasze produkty znajduje się na stronie internetowej agmar.biz.pl.
Dodatkowo po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej zajmujemy się również dystrybucją naszych produktów do krajów członkowskich.

ITH
solv

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.